iptv deneme

iptv test

iptv test etmek için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. 24 saat ücretsiz ip tv test alabilirsiniz.

yapmanız gereken sadece bu sayfaya girip gerekli yerleri doldurduktan sonra 24 saat ücretsiz iptv yayınını alabilirsiniz.

ip tv yayınları hangi cihazlarda çalışır ?

ip tv server’imiz tüm smart tv özellikli televizyonlarında,mag cihazlarında,android işlemcili uydu cihazlarında

tablet ve cep telefonlarında,laptop ve bilgisayarlarda,iptv uyumlu uydu cihazlarında,enigma2 işlemcili uydu cihazlarında çalışır.

samsung ve lg smart iptv,mag cihazları,android işlemcili uydu cihazları,enigma2 işlemcili dreambox,vu+,gigablue gibi cihazlar iptv için en ideal izleme cihazlarıdır.

bizden aldığınız 24 saat ücretsiz ip tv testinin sonunda sistem yayınlarınızı otomatik kapatır.memnun kaldığınız takdirde watsap yada mail ile iletişime geçip istediğiniz paketi satın alabilirsiniz.ödemelerinizi paypal,western union,ria,sanal para gibi secenlerden hangisi size uygun ise iptv ödemenizi yapabilirsiniz

IPTV ONLINE TEST

 

iptv deneme

en iyi iptv,ip tv deneme,24saat ücretsiz ip tv,

 

 

Yorumlar (5 Yorum)

 • adem

  selam.iptv test almak istedim.fakat iptv online test bölümünder telofon numaramı girdiğimde sizin ülkenize iptv test veremiyoruz diye uyarı çıkıyor.numaramı doğu girmeme rağmen

  • 24iptv

   merhana adem bey,sanırım türkiyeden iptv test yayını almak istediniz.malesef türkiyeye iptv yayını vermiyoruz.

 • adem

  türkiyeye iptv yayını neden vermiyorsunuz

  • 24iptv

   adem bey bir çok sebebi var,ilk sebebi güvenlik diğer bir secenek türkiyede herkezde sağlam altyapı internet olmaması sebebiyle..üzgünüz,türkiyeye iptv yayını veren bizden baska bir sürü iptv ci yayıncılar var.isterseniz onların websitelerinden iptv test yayını alabilirsiniz.

 • adem

  teşekkürler

 • Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?