iptv deneme

ip tv test

ip tv test etmek için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. 24 saat ücretsiz ip tv test alabilirsiniz.

yapmanız gereken sadece bu sayfaya girip gerekli yerleri doldurduktan sonra 24 saat ücretsiz iptv yayınını alabilirsiniz.

iptv  yayınları hangi cihazlarda çalışır ?

ip tv server’imiz tüm smart tv özellikli televizyonlarında,mag cihazlarında,android işlemcili uydu cihazlarında

tablet ve cep telefonlarında,laptop ve bilgisayarlarda,iptv uyumlu uydu cihazlarında,enigma2 işlemcili uydu cihazlarında çalışır.

samsung ve lg smart iptv,mag cihazları,android işlemcili uydu cihazları,enigma2 işlemcili dreambox,vu+,gigablue gibi cihazlar iptv için en ideal izleme cihazlarıdır.

bizden aldığınız 24 saat ücretsiz ip tv testinin sonunda sistem yayınlarınızı otomatik kapatır.memnun kaldığınız takdirde watsap yada mail ile iletişime geçip istediğiniz paketi satın alabilirsiniz.ödemelerinizi paypal,western union,ria,sanal para gibi secenlerden hangisi size uygun ise iptv ödemenizi yapabilirsiniz

iptv server test almak:

Iptv Test Almak Için, Sorunsuz Ve Kesintisiz Iptv Yayınları Için Öncelikle Almış Olduğunuz Internet Hizmeti En Az 24mbit Hızında Olması Gerekmektedir.Ip Tv Test Alarak Önceden Deneyip Sistemi Kontrol Etme Şansınız Vardır.

Test Almayı Şimdi Çok Daha Kolay Hale Getirdik.Sistemden Test Almak Için Sadece Mail Adresiniz Ve Telefon Numaranızı Girerek Sistemden Otomatik 24 Saat Test Alabilirsiniz.

Hergün Yeni Yatırımlar Yaparak Sektörde Öncü Olmayı Başarmışızdır. Telefon, Televizyon, Tablet, Bilgisayar Ve Internet Bağlantısı Bulunan Daha Birçok Cihazdan Izlenebilme Olanağı Sağlayan

Kaliteli Iptv, Hayatın Her Anını Yakalamanıza Yardımcı Olur. Sistemimiz Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutma Amacı Ile Her Internet Hızına Özel SD, HD, UHD Yayınlar Sunar. Meydana Gelen Veya Gelebilecek Sorunlar Ekibimiz Tarafından Anında Tespit Edilip Giderilir Ve Önlemler En Kısa Sürede Alınır.

Iptv Test Almayı Sizler Için Çok Kolay Hale Getirdik.Iptv Test Alarak Yayınlarımızı 24 Saat Süresince Test Edebilirsiniz.

Iptv Test Almak Için Lütfen Aşagıdaki TEST YAYIN TALEP FORMU Bölümündeki Kuralları Sırasıyla Uygulayınız.

                       IPTV ONLINE TEST ALMAK

1- Isim Soyisim Yazan Yere Adınızı Ve Soyadınızı Giriniz.

2- Kullandığınız Cep Numaranızı Giriniz.Lütfen Doğru Numara Giriniz.Onay Kodu Sms Ile Telefonunuza Gelecektir.

3- Mail Adresinizi Giriniz.

4- Iptv Yayınlarını Hangi Cihazda Test Etmek Istiyorsanız Cihazınızı Seciniz.

5- +18 Adult Kanalların Yayınlarınıza Eklenip Eklenmiyeceğinizi Belirtiniz.

6- Ben Robot Değilim Güvenlik Uygulamasını Okeyleyiniz.

7- Test Yayını Al Butonuna Tıklayıp Uyeliğinizi Aktif Edip Telefonunuza Sms Kodunu Gönderiniz.

 

Bu Işlemleri Doğru Bir Şekilde Yaptıktan Sonra Telefonunuza Gelen Sms Kodu Ve Mail Adresiniz Ile ”SİSTEME GİRİŞ YAP” Bölümünden Web Portalımıza Bağlanıp Iptv Yayınlarımızı 24 Saat Test Edebilirsiniz.Sectiğiniz Cihaz Ayarlarında Eger Smart Iptv Yada Mag Cihazı Sectiyseniz Ip Tv Yayınlarıda Ayrıca Cihazınıza Yüklenmiş Olacaktır.

Ip Tv Test Süresi 24 Saattir. Bu 24 Saat Deneme Süresi Bittiğinde Sistem Yayınlarınızı Otomatik Kapatır.Yayınlardan Memnun Kalıpta Satın Almak Isterseniz Ozaman Bizlerle Watsap Üzeri Yada Websitemizden Chat Bölümünden Ulaşıp Ip Tv Yayınınızın Suresini 3ay,6ay Yada 12ay Uzatıp Satın Alabilirsiniz

IPTV ONLINE TEST

 

iptv deneme

en iyi iptv,ip tv deneme,24saat ücretsiz ip tv,

 

 

Yorumlar (5 Yorum)

 • adem

  selam.iptv test almak istedim.fakat iptv online test bölümünder telofon numaramı girdiğimde sizin ülkenize iptv test veremiyoruz diye uyarı çıkıyor.numaramı doğu girmeme rağmen

  • 24iptv

   merhana adem bey,sanırım türkiyeden iptv test yayını almak istediniz.malesef türkiyeye iptv yayını vermiyoruz.

 • adem

  türkiyeye iptv yayını neden vermiyorsunuz

  • 24iptv

   adem bey bir çok sebebi var,ilk sebebi güvenlik diğer bir secenek türkiyede herkezde sağlam altyapı internet olmaması sebebiyle..üzgünüz,türkiyeye iptv yayını veren bizden baska bir sürü iptv ci yayıncılar var.isterseniz onların websitelerinden iptv test yayını alabilirsiniz.

 • adem

  teşekkürler

 • Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?